usługi w 2020 roku usługi w 2019 roku usługi w 2018 roku firmy które przewieźliśmy klienci usług transportowych szybkie przeprowadzki przeprowadzki firm nasze realizacje referencje klientów firmy współpracujące
tanie przeprowadzki
transport rzeczy wielkogabarytowych
przeprowadzki osb i firm
usugi transportowe

Przeprowadzki zagraniczne - międzynarodowe

przeprowadzki międzynarodowe

Firma Achilles specjalizuje się w kompleksowych przeprowadzkach międzynarodowych. Jako firma, która realizuje przeprowadzki międzynarodowe od wielu lat, posiadamy bogate doświadczenie w zakresie bezpiecznego transportu i usług związanych z transportem zagranicznym. Przeprowadzki zagraniczne bardzo często wiążą się z długim i wymagającym szczególnej opieki transportem. Nasza firma obsłużyła już setki zarowno Polskich jak i zagranicznych klientow wyjeżdżających i wracających do naszego kraju.

Realizujemy przeprowadzki kompleksowo door-to-door. W szerokim zakresie naszych usług znajdą Państwo: pakowanie i rozpakowywanie mienia na miejscu, magazynowanie oraz transport a takżę bezpośrednią dostawę do wskazanego miejsca przeznaczenia. Achilles zajmuje się także wszelką dokumentacją z którymi związane są przeporwadzki - ubezpieczeniami oraz odprawami celnymi. W trakcie naszej działalności wykonywaliśmy przeprowadzki międzynarodowe m.in. do: Niemiec, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Szwajcarii i, Belgii, Czech, Kanady innych krajów. Wysoką jakość usług potwierdzają nasze liczne referencje. Przy każdej zagranicznej przeprowadzce staramy się dokładnie opisać schemat naszych działań, oszacować czas i koszty specjalnie dla Państwa.

Oferujemy:

  • Pełne zabezpieczenie mienia. W razie potrzeby zapewniamy dodatkowe zabezpieczenia w postaci skrzyń „pod wymiar“
  • Pomagamy wybrać optymalny środek transportu, który przewiezie Państwa mienie. Wszystko zależy od wielkości transportu, kierunku i oczekiwanego czasu przeprowadzki. Oferujemy transport:
    • drogowy – polecamy przy przeprowadzkach krajowych i międzynarodowych w obrębie Europy.
    • morski – stosowany przede wszystkim przy relokacjach międzykontynentalnych.
    • lotniczy – polecany wówczas, gdy Klientowi zależy na czasie, a do przewiezienia nie ma wielu rzeczy
  • Polisę ubezpieczeniową OCP w Ruchu Międzynarodowym.
FORMULARZ KONTAKTOWY