przeprowadzki Włocławek

Przeprowadzki Włocławek

Włocławek miasto

Achilles - marka znana na rynku

Od Ponad dziesięciu lat firma Achilles Przeprowadzki jest dobrze znana mieszkańcom Włocławka.

W tym czasie daliśmy się poznać naszym klientom jako rzetelna i godna zaufania firma , która podchodzi do klienta indywidualnie i z należytą dbałością o powierzone mienie.

Nasi klienci mogą liczyć zawsze na darmową wycenę oraz na przejrzysty cennik naszych usług. Oferujemy kwotę stałą ustaloną odgórnie za wykonaną usługę daje to klientowi przejrzystą informację, nie musi się martwić jaka ilość godzin wyjdzie ostatecznie która przesądza u firm konkurencyjnych o wyniku finansowym końcowej usługi.

włocławska hala mistrzów

W ramach stałej kwoty klienci mogą oczekiwać od nas pełnego zabezpieczenia mienia w koce specjalistyczne, folie stretch. Demontaż mebli jeżeli będzie taki potrzebny, przewóz mienia w obrębie miasta, wniesienie wszystkich rzeczy, odbezpieczenie mienia, drobne korekty w ustawieniu mebli. Gdybyście chcieli zmienić miasto zamieszkania na to oddalone nawet o tysiące kilometrów chętnie pomożemy. Nasze doświadczenie w organizacji przeprowadzek międzynarodowych dla klientów z refundacją wojskową czy tych biznesowych sprawia że żadna przeprowadzka to nie problem tylko wyzwanie.

Naszym klientom oferujemy również możliwość z korzystania z naszego nowoczesnego magazynu meblowego, który przechowa wasze mienie w najwyższych standardach magazynowych Suchy, ubezpieczony w pełni monitorowany.

Czy możemy zrobić cos dla Państwa więcej? Widzimy się na twojej przeprowadzce