usługi w 2020 roku usługi w 2019 roku usługi w 2018 roku firmy które przewieźliśmy klienci usług transportowych szybkie przeprowadzki przeprowadzki firm nasze realizacje referencje klientów firmy współpracujące
tanie przeprowadzki
transport rzeczy wielkogabarytowych
przeprowadzki osb i firm
usugi transportowe

O firmie

Przeprowadzki Achilles to firma działająca na rynku Polskim i Hiszpańskim z 10letnim doświadczeniem,która dała się poznać naszym Klientom jako rzetelny i godny zaufania partner. Nasze cele to ciągły rozwój w branży przeprowadzek i usług transportowych, polegający na przejmowaniu coraz większej części rynku dzięki inwestycji w fundament najwyższej jakości oferowanych usług.

Mamy nadzieję, że wysokie standardy, którym staramy się sprostać, staną się jeszcze bardziej tożsame z marką firmy Achilles Przeprowadzki , dzięki czemu w najbliższym czasie zaufa nam jeszcze większa liczba Klientów. Pragniemy pokazać, że możliwe jest prowadzenie firmy przeprowadzkowej w oparciu o zasady uczciwej konkurencji – stawiamy na jakość. Zamierzamy w dalszym ciągu zwiększać zatrudnienie w naszej firmie, rozwijać flotę samochodów i wprowadzać rozwiązania pozwalające na zmniejszenie wydatków.

Chcemy udowodnić naszym Klientom, że przeprowadzka nie musi być stresującym przedsięwzięciem, ale krokiem naprzód.


FORMULARZ KONTAKTOWY